De eerste voorbereidingen zijn getroffen om de kerkmarkt weer op te zetten voor de komende zomer. Deze zal plaatsvinden iedere vrijdag vanaf 15 juli t/m vrijdag 16 september van 10.00 – 11.30 uur in/om de Ontmoetingskerk te Dieren.
Alle leveranciers en medewerkers zijn in de afgelopen weken benaderd met de vraag om ons weer te helpen met het aanleveren van groente, fruit, aardappelen, jam, bloemen/plantenstekjes etc. We kijken uit naar een gevarieerd aanbod.
Graag doen wij ook een oproep naar mensen die een groentetuin hebben waarop soms te veel groeit voor eigen gebruik: schroom niet en lever het bij ons aan voor de kerkmarkt.
Aanleveren een half uur voor de start op de vrijdagen waarop de markt wordt gehouden.

Wilt u ons helpen bij de opbouw van de markt, bij de verkoop, bij de koffieschenkerij of wat er maar meer te doen is, laat het ons weten
via Christine Schellevis.

De opbrengst is voor ons project in Colombia/Bogotá.