Op zaterdag 7 maart hebben we de tradtitie van de Nachtwake-te-voet afgerond. In Kerknieuws hebben we al verteld dat er te weinig mensen meer waren om deze activiteit te organiseren.
Fijn dat we deze jarenlange traditie op een waardige manier konden afsluiten. Met vijfentwintig mensen werden we in de Emmauskerk van Dieren onthaald op mooie muziek. We hebben terug gekeken, zowel in woorden als met een fotopresentatie en er waren dankwoorden in diverse richtingen. We hadden prima wandelweer om de wandeling van de Emmauskerk naar de Nicolaaskerk in Ellecom voor een laatste keer te maken. Ook in Ellecom was er live muziek en een heerlijke soepmaaltijd. We liepen we terug naar Dieren of gingen in op een liftmogelijkheid met een auto. De foto hieronder laat zien dat de stemming als vanouds goed was. We kijken met genoegen terug.
Wytse Noordhof