Op de prachtige zonnige zondag 13 juni hebben we afscheid genomen van onze Ds. Kees Bochanen. Velen van u hebben thuis de dienst gevolgd. We kijken er met dankbaarheid op terug. Natuurlijk waren er warme woorden en geschenken. Ook wij als gemeente kregen een prachtig aandenken van Kees; een stola, een kleed voor de liturgie tafel en een loper op de gedachtenistafel. Alles in de kleur roze want die ontbraken in de Ontmoetingskerk.

Na de heerlijke lunch hebben bijna 20 groepen/raden/commissies ieder op hun eigen wijze een verrassend aandeel geleverd aan het middagprogramma. Kees en Ingrid werden in een klassieke open auto door Dieren gereden langs 7 haltes. Voor onderweg hadden ze een goed gevulde knapzak mee gekregen.

Van de hele dag zijn filmopnames gemaakt en ettelijke foto’s. Een foto impressie zal nog volgen. Dan kunnen we nog eens nagenieten van dit onvergetelijke afscheid.

Dag Kees, dag Ingrid. Adieu, het ga jullie goed!
Namens de Werkgroep Afscheid, Jolanda Buitenhek, Tinus Pater, Lea de Vries en Hennie Jensen