Zondag 16 december hebben we in de dienst afscheid genomen van Johan Puttenstein als organist van onze gemeente. Ruim 28 jaar heeft Johan Puttenstein onze gemeente gediend als organist. Zijn gezondheid laat hem echter niet toe nog langer onze gemeente als organist te dienen. Bovendien verhuizen Johan en Ineke deze week naar Oosterbeek.
Wij hebben stilgestaan bij zijn inzet al die jaren en hem daarvoor heel hartelijk bedankt.

.

Van Lejon Maaskant, voorzitter kerkrentmeesters,  kreeg Johan een onderscheiding voor organisten binnen de Protestantse Kerken Nederland opgespeld. Er waren warme woorden en cadeaus van de mede organisten, de predikanten en de voorzitter van de kerkenraad. Ook de kinderen van de kindernevendienst hadden een mooie verrassing .

         

Een verdere foto impressie vindt u in de fotogalerij.