Aswoensdagviering met aandacht voor de oorlog in Oekraïne

De oorlog in Oekraïne heeft ook gevolgen voor onze vieringen. In navolging van de oproep uit de landelijke kerken hebben de Locatieraad van de Emmaüskerk te Dieren, deel van de Eusebiusparochie, en de Kerkenraad van de Protestantse gemeente te Dieren, onder auspiciën van de Raad van Kerken Veluwezoom, besloten om op 2 maart in de oecumenische Aswoensdagviering mede aandacht te besteden aan de oorlogssituatie in Oekraïne. Op deze manier willen wij onze bezorgdheid om de wereldvrede en de betrokkenheid bij de mensen in Oekraïne tot uitdrukking brengen.

In de hal van de Emmaüskerk zal een manifest liggen dat kan worden ondertekend, in de verkondiging en de voorbeden zal er ook aandacht zijn voor de oorlog en verder is er de mogelijkheid om zelf een kaarsje aan te steken als ondersteuning.

De Aswoensdagviering begint om 19.00 uur en wordt gehouden in Emmaüskerk aan de Rode Kruislaan 2 te Dieren. Iedereen die hieraan deel wil nemen, is van harte uitgenodigd.

Locatieraad Emmaüskerk Dieren
Kerkenraad PKN Dieren
Raad van Kerken Veluwezoom