Op dinsdagmiddag 3 april, 10 april en 17 april wordt voor leerlingen van groep 7 en groep 8 het tweede deel van de basiscatechese aangeboden in de Ontmoetingskerk! Deze keer is het thema “Geloven toen en nu”

In oktober 2017 keken we vooral naar Maarten Luther. We hebben zelfs de impact van zijn gedachtengoed via de film “Storm” gezien. Dit voorjaar komt deze (kerk) held nog even voorbij: we willen gaan kijken wat zijn geloof was (=geloven toen), dus wat hij belangrijk vond in de kerk en de bijbel. Bijvoorbeeld: hoe vierde hij Pasen? Daarna willen we met de basiscatechisanten samen ontdekken wat wij belangrijk vinden in de kerk en de bijbel (=geloven nu). Bijvoorbeeld: hoe vieren wij/vier jij Pasen? We gaan afronden met een creatieve activiteit.

Iedere leerling van 11/12 jaar is welkom: wel graag even aanmelden (of afmelden). Nog even de feiten op een rijtje:

Basiscatechese : thema “Geloven toen en nu”
Tijd : 15:15 uur – 16:15/16:30 uur
Plaats : Ontmoetingskerk
Adres : Adm. Helfrichlaan, Dieren
Datum : dinsdag 3, 10 en 17 april

Rini van Dijkhuizen. 06-30618049, rinivand@hotmail.com
Ds. Quik-Verweij, 0575-567778, dominee@quik-verweij.nl