Hallo!

Weet u het nog? In de meivakantie 2020 zouden we als jongeren naar stichting Timulazu in Roemenië. We zouden een aantal jongerenverblijfsruimten daar leefbaar maken, een moestuin opzetten en een leuke speldag organiseren voor Roma-kinderen in de omgeving. We hadden heel veel acties gehouden hier in Nederland om genoeg geld bij elkaar te brengen voor de reis. We waren er bijna.

Over 2 weken hadden we in Roemenië zullen zitten. Maar zoals zoveel dingen, is ook dit uitgesteld door de virus-crisis. We hadden het ons heel anders voorgesteld. Een mooie reis, een leuk verslag voor u allemaal. Het is niet anders, u houdt dit tegoed.

Voor nu willen we iedereen die op een of andere manier geholpen heeft bij onze voorbereidingen heel hartelijk bedanken. Zonder u waren we nooit zo ver gekomen!

Natuurlijk bewaren we het geld goed, en zodra het weer kan, gaan we het gebruiken voor een hele mooie en zinvolle werkweek in Roemenië.

Groetjes,
Twan, Bram, Floortje, Floris, Marieke, Niels, Diede, Fabian, Evelien
Jantine, Tinus, Lejon, Ellen