In de dienst van Zondag 14 januari is Jantine Groenwold officieel bevestigd als Kerkelijk Jeugdwerker. Na de inzegening heeft Jantine direct haar werk opgepakt en is met de kinderen en jongeren in gesprek gegaan.

Jantine vertelt als jeugdwerker op zoek te willen naar verbinding. Verbinding tussen kinderen en jongeren, tussen jong en oud, tussen ouders onderling, tussen binnen en buiten de kerk. “Ik zoek graag naar ludieke manieren om deze verbindingen tot stand te brengen. Heb jij behoefte om een praatje te maken? Wil jij mij beter leren kennen? Mis je iets in het jeugdwerk? Wilt u een bijdrage leveren aan verbinding, maar weet u niet hoe? Mobiel mag je me bellen of appen! Overdag ben ik op dinsdag en donderdag beschikbaar. De avonden wisselen, maar op maandag zult u mij nooit in Dieren treffen dan studeer ik in Zwolle. Natuurlijk zal ik ook met grote regelmaat in de weekenden in Dieren zijn. Ik hoor graag van je!!”