Mijn naam is Maarten van Vliet en ik vraag uw aandacht namens de Christelijke World Servants groep Doesburg. Aankomende zomer gaan wij, 16 enthousiaste jongeren en 3 man leiding, naar Zuid-Amerika. Een aantal gaat naar Ecuador om een cacaocentrum te bouwen en een aantal gaat naar Bolivia om daar een school te bouwen.

Voor dit project hebben we veel geld nodig om voor onze jongeren de reis te bekostigen en daarom zijn we al een jaar bezig om geld bij elkaar te krijgen door zoveel mogelijk acties te houden.

Zo organiseren we op zaterdag 23 april 2016 (van 19.30 tot 23.30 uur) het Cambio Festival voor jongeren in het Ludger College te Doetinchem waar o.a. Lieve Bertha, Trio Latte en Demira Jansen optreden.

Cambio staat voor verandering. Een verandering die onze jongeren zeker zullen ondergaan komende zomer.

Cambio festival
Kijk voor meer informatie op onze facebooksite: https://www.facebook.com/WorldServantsDoesburg.nl

Graag verwelkomen wij jullie op ons Cambio Festival.

Met vriendelijke groet,

 

Maarten van Vliet