De eerder geplande Colombiaanse maaltijd van 19 november, die helemaal was volgeboekt, is destijds door coronamaatregelen vervallen. Kerk in Actie wil de maaltijd nu houden op Vrijdag 22 april om 18.00 (inloop 17.30) in de Ontmoetingskerk. De maaltijd is gezamenlijk met de kerk in Spankeren. De opbrengst is voor het KiA-project in Colombia. De bijdrage is vrij, maar er wordt gedacht aan 10 Euro per persoon.
Inmiddels zijn heerlijke Colombiaanse recepten uitgezocht voor een 3-gangen-menu.
U kunt zich telefonisch of per mail opgeven bij Christine Schellevis (tel. 0313-421510, email christineenjoop@gmail.com) of bij Gert-Jan Meijer tel. 0313-421790, email Gert-jan.en.elly.meijer@xs4all.nl. Ook liggen er intekenlijsten in beide kerken
Er zijn enkele koks bereidt de maaltijd te koken, maar als u denkt “ik vind het leuk te helpen” dan kunt u zich ook bij Christine opgeven.
Ook voor deze maaltijd hopen wij dat die straks weer is volgeboekt. Geef je dus snel op voor een gezellig avondje uit.