De Plek – de christelijke boek- en cadeauwinkel in Dieren – is vorig jaar compleet vernieuwd. Naast de verkoop van boeken en cadeaus, is er nu ook ruimte voor ontmoeting en draait er op verschillende avonden zelfs een escaperoom.

Wij willen:

Ruimte bieden aan mensen die zoeken naar ontmoeting en/of een persoonlijk gesprek;
Laagdrempelig en toegankelijk zijn voor mensen die zoeken naar de liefde van Jezus;
Een neutrale ruimte bieden voor kleinschalige interkerkelijke activiteiten;
Christelijke literatuur en cadeau-artikelen aanbieden in de winkel.

Om hierin te kunnen voorzien zijn we op zoek naar uitbreiding van ons enthousiaste vrijwilligersteam. We zoeken daarom mensen van verschillende kerkelijke achtergronden die hiervoor één of meerdere dagdelen per week beschikbaar willen zijn.

De werkzaamheden bestaan vooral uit het bemensen van de winkel, en welkom heten aan mensen die zomaar komen binnenlopen voor een gesprekje bij een kopje koffie of thee. Enige affiniteit hiermee is noodzakelijk. De inzet kan flexibel worden afgesproken.

Voel je je aangesproken of ben je geïnteresseerd? Neem dan eens contact op met

Kitty de Lange op telefoonnummer 06 42 559 756

Je mag natuurlijk ook gewoon langskomen, het adres vind je hieronder.


DE PLEK

v.d. Duyn van Maasdamstraat 20

6951 DP Dieren

Telefoon: 0313 – 415 881

Email: info@deplekdieren.nl

Website: www.deplekdieren.nl