Dierense jongeren fietsen benen uit het lijf voor Roemeense jongeren

Het gaat goed met onze acties voor onze reis naar Roemenië! Na een succesvolle oliebollenactie waarbij we ruim 3500 oliebollen hebben gebakken en verkocht gaan we door! Op 1 februari werden we uitgedaagd om een mountainbike tocht te maken door de bossen rondom de Elsberg. Met de geweldige service van Peter Oversteegen uit Rheden, die ons sponsorde met mountainbikes en helmen, hebben we het er prima vanaf gebracht afgezien natuurlijk van wat modder hier en daar ;).

Na 35km op de Elsberg

En weer door!

Afsluiting met soep en een cheque!

 

Onze volgende activiteit is een pub-quiz op 8 februari. Een gezellige en uitdagende avond! Teams  (4 tot 8 personen) kunnen zich nog opgeven via

roemeniereis2020@gmail.com

Plek: Ontmoetingskerk Dieren

Tijd: 19:30 u

Toegang: 10 euro incl. eerste consumptie.

Groetjes van het hele team,

Floortje, Bram, Diede, Floris, Evelien, Fabian, Marieke, Floortje, Twan