Vandaag, zaterdag 27 mei om 10.00 uur was het dan zover: de notariële akte is getekend en zijn wij één gemeente. We gaan verder als Protestantse Gemeente Zuidoost-Veluwezoom.
Notaris Yorick van Hassel van Notariskantoor Kroon uit Dieren was vanmorgen aanwezig in de Ontmoetingskerk en in het bijzijn van leden van de beide kerkenraden hebben 12 bestuursleden van kerkenraad, College van Kerkrentmeesters en Diaconie van onze gemeenten de akte ondertekend.

Op eerste Pinksterdag, zondag 28 mei, vieren we het Samengaan met elkaar! Drie lichten komen samen, Vanavond ook in de werkelijkheid, kijkt u even naar buiten na 22 uur!

En zondag hopen we velen van u te zien in de ochtend-gebedsdiensten om 9.00 uur in de Boskapel en tegelijkertijd in de Petruskerk, waarna er om 10.00 uur een gezamenlijke feestelijk viering is in de Ontmoetingskerk.
Van harte welkom!