Misschien heeft u het al gehoord of gelezen: binnen onze gemeente kijken we naar nieuwe wegen in het pastoraat. We zijn als werkgroep gestart en op bezoek geweest in Doetinchem om te spreken over de opzet van het pastoraat in de gemeente daar. Dit was een verhelderend gesprek waarin we goede tips kregen. Binnenkort volgt ook een gesprek met de gemeente in Zutphen.

Als  werkgroep onderzoeken we, hoe we pastoraat zo goed mogelijk kunnen invullen met elkaar, zodat iedereen zich welkom weet en betrokken voelt. Dat doen we middels een vragenlijst. We vragen zoveel mogelijk gemeenteleden de vragenlijst in te vullen, zodat duidelijk wordt wat goed is binnen het pastoraat en wat anders kan.

Wilt u ons helpen en de vragenlijst invullen? Klik hier en u komt direct in de vragenlijst terecht. Het is anoniem en we gaan vertrouwelijk om met de informatie. Hoe meer reacties, hoe betrouwbaarder de resultaten.

Invullen kan tot en met 2 februari Alvast bedankt voor uw medewerking!

De link: https://forms.gle/mXFSVHdb1rDgBsGq8

 

De Werkgroep Pastoraat Nieuwe wegen