Gemeenteconcert voor Moldavië op zondag 10 mei 2020.

Op zondag 10 mei organiseert de werkgroep Kerk in Actie weer een Gemeenteconcert na de dienst. Er zijn veel mensen die van muziek houden in onze gemeente. Om naar te luisteren of om zelf muziek te maken. Trek de stoute schoenen eens aan en laat uw stem of instrument horen. Dit vergt natuurlijk wel enige voorbereiding. Wilt u iets muzikaals doen bij dit concert, dan kunt u zich opgeven bij Klaas Pieter Plantinga of Mieke de Graaff. Zou u ermee rekening kunnen houden dat het gemiddeld niet langer dan 8 minuten mag duren? Het is natuurlijk fantastisch als er veel publiek is. Noteert u de datum vast in uw agenda? De opbrengst van het concert gaat naar de hulpprojecten van Kerk in Actie voor Moldavië.

We zijn nu al nieuwsgierig naar jullie inzendingen!

Mieke de Graaff en Klaas Pieter Plantinga
kpenhetty@gmail.com
b.degraaff@chello.nl