Rondom de Ontmoetingskerk ligt een groot stuk tuin. En dat vraagt om onderhoud. Snoeien, onkruid weghalen, heg knippen.
Vorig jaar hebben we eind september de tuin een grote najaars-onderhoudsbeurt gegeven, met een groep van ca. 10 personen. En dat was een geslaagde dag, kijk maar naar de foto’s. Het was enorm gezellig, de catering was fantastisch (o.a. een goed verzorgde lunch!) en bovenal, de tuin zag er weer mooi uit. Maar liefst twee volle aanhangwagens met snoeiafval zijn naar het recycleplein in Doesburg gebracht.

Op vrijdag 26 mei willen we de tuin een voorjaarsbeurt geven. De zondag daarna zijn de feestelijkheden rondom het samengaan van onze twee kerkgemeenschappen. Hoe fijn is het als de tuin er dan weer netjes en opgeknapt bij ligt?! Wie helpt er dit keer mee?
We zijn aan het werk van half 10 tot half 4.
Maar uiteraard kan je ook alleen een uurtje meehelpen. Vele handen maken licht werk!
Het is fijn als je zelf tuingereedschap mee kunt nemen, maar dat is zeker geen voorwaarde.
We stemmen van te voren af hoe we het gaan aanpakken.
Er zal die dag genoeg koffie, thee en fris zijn. En ook voor de lunch wordt gezorgd.
Aanmelden kan bij Stef Nieuwland (wensnieuwland@gmail.com) of bij Jolanda Buitenhek (jol.buit@planet.nl)