Aan alle jongeren vanaf 15 jaar van de protestantse kerken in Dieren, Laag-Soeren en Spankeren,

Op 21 april is het weer zover. We gaan op werkreis!

Nee, het is geen snoepreisje, maar het wordt wel een bijzondere belevenis. We hebben een onderwijsproject in Ghana uitgekozen waar we, naast bouw- en verfwerkzaamheden, ook zullen helpen en meedoen in het onderwijsprogramma.

Het project wordt gerund door Emmanuel, een geïnspireerde man die in Ghana kinderen naar school laat gaan. Ook heeft hij een soort beroepsopleiding opgericht. Bij deze school bevinden zich ook een peuterspeelzaal en een bibliotheek. Emmanuel wil vooral dat de kinderen zich compleet ontwikkelen, met hun hart, hoofd en handen. En trots kunnen zijn op zichzelf en hun gemeenschap.

Om in dit project te kunnen helpen, zullen we geld op moeten halen. Ook wordt er van jullie zelf, als je meegaat, een bijdrage verwacht.

Nieuwsgierig geworden? Twijfel je? Weet je zeker dat je meewilt? Op dinsdag 6 september om 19.30 uur willen we in de Ontmoetingskerk een informatieavond houden. Ook ouders zijn hier van harte welkom!

Ook leuk om alvast te kijken op de volgende websites van het project:
www.compassion4humanity.com
Facebook: Compassion4Humanity Ghana

We zien jullie graag op 6 september!

De werkreisgroep: Hans Bouman, Arjen de Visser, Annemarie herscheid, Marjo van de Veen en Angelique de Coo