Colombia – ons project

Wij willen u graag informeren over het werk van de organisatie FPT( Fundación Pequeño Trabajador) in Colombia, dat onze kerk op dit moment steunt via Kerk in Actie.

Deze stichting steunt (werkende) kinderen die opgroeien in een gewelddadige wijk in Bogotá.
Eliana, moeder van twee dochters, en haar man Freddy verloren beiden hun baan door de coronacrisis.
“De crisis is een enorme uitdaging. Daarom zijn we op zoek gegaan naar een manier om de moed erin te houden. We besloten om thuis een moestuin aan te leggen, omdat de meisjes dit bij FPT (red: partnerorganisatie die onderwijs en educatieve activiteiten aanbiedt voor kwetsbare kinderen) geleerd hebben. We hebben wortels, aardappelen, uien en sla geplant. Het is een van de goede dingen die deze situatie met zich meebrengt. Ook is het positief dat María en Sarita nu meer tijd kunnen doorbrengen met hun vader, die als vrachtwagenchauffeur vaak ver van huis is.”

Wilt u ons project financieel steunen dan kan een gift worden overgemaakt op het volgende rekeningnummer:
NL75INGB0000962850 t.n.v. Diaconie Protestantse Kerkgemeenschap Dieren onder vermelding van ‘Colombia’.

Wilt u weten wat verder nog zoal doen, kijk dan op onze actuele pagina: https://www.pkndieren.nl/kerk-in-actie/