Op zaterdag 4 juli a.s. zullen we van 15.00 uur tot 17.00 uur op verschillende locaties in Dieren activiteiten laten plaatsvinden in het kader van Messy Church. We gaan aan de slag met een tekst uit Prediker, waarin gesproken wordt over hoe er voor alles een tijd is.

Om ons aan alle geldende regels te kunnen houden is het belangrijk dat iedereen zich uiterlijk woensdag 1 juli aanmeldt bij Jantine Groenewold. Van haar krijg je vooraf instructies waar je om 15.00 uur verwacht wordt. Tijdens de activiteit zul je je meerdere keren verplaatsen. We raden aan om dit op de fiets te doen, aangezien we ons best doen om ook tijdens deze tochtjes met het verhaal bezig te zijn.

Voor meer informatie of wanneer je mee wilt helpen in de organisatie of je aan wilt melden, zoek contact met Jantine Groenewold via
06 1664 2291 of jantinegroenewold@pkndieren.nl.