Online Paasfeestje met Messy Church?
Dat kan! Wij willen graag met jou én je familieleden op zaterdag middag 3 april om 16.30 uur op een leuke interactieve manier het verhaal van Pasen beleven. Dit kan online vanuit je eigen huis op de bank, of bijvoorbeeld met opa en oma. Want waar gaat Pasen nu eigenlijk over: eieren, paashaas, kippen, Palmpasenstok of ….?

Tijdens dit feestje gaan we knutselen, zingen en ontdekken we waar Pasen eigenlijk over gaat.

Wil je mee knutselen?
Zet dan één of twee wc rollen klaar. Leg je stiften en een schaar erbij.
Heb je strijkkralen en een chenille- of ijzerdraad? Zet die dan ook klaar! We laten je tijdens het feestje zien hoe je deze mooie eieren kan maken. Omdat je meestal tijdens een feestje iets lekkers te eten en te drinken krijgt, is het slim om dit ook alvast klaar te zetten.

Alles klaar? via onderstaande link doe je mee:

https://us02web.zoom.us/j/84335478958?pwd=U29keTdGd1BlVW9COEZsVGhUYTlYQT09#success

Of gebruik dan deze QR code om het feestje met ons mee te vieren. Om 16.30u gaat de meeting open.
Lukt het niet om de QR te gebruiken. Gebruik dan deze gegevens om bij het feestje aan te sluiten.

Meeting ID: 843 354 8958
De Passcode is paasfeest

Wij hebben er zin in!

Tot ziens,
Messy Church Dieren eo