De sloppenwijk Vila Fazendinha maakt deel uit van de grootste sloppenwijk van de stad Belo Horizonte, Brazilië. De armoede is groot en de wijk kent vele problemen zoals: drugshandel, alcoholisme, mishandeling, tienerzwangerschappen en geweld.

Ik ga 14 juni naar deze sloppenwijk toe om als vrijwilliger mee te helpen met het project ‘Sta op en schitter’ van Lonneke (Nederlandse) en Germano (Braziliaan). 

http://www.germanolonneke.com/nl/

‘Sta op en schitter, je licht is gekomen.
Over jou schijnt de luister van de Heer.’ Jesaja 60:1

Het missionaire project wil ontwikkeling en verandering in de wijk tot stand brengen door het leggen van relaties en het investeren in individuen door middel van een kringloopwinkel, bijles, een interventieprogramma op de basisschool, het begeleiden van gezinnen, cursussen en het houden van een openhuis.

Natuurlijk gaat dit niet zomaar en daarom zamel ik geld in door  zondag 19 mei ( pinksteren),  na de dienst taart voor bij de koffie te verkopen, ik hoop dat u er ook bent!

Jemijn de Coo