Save the date!

Wandelen, mediteren, goede gesprekken en stil zijn kan in de nacht van Witte Donderdag op Goede Vrijdag tijdens de twintigste voettocht waarbij men langs zes kerken aan beide IJsseloevers zo’n 23 kilometer wandelt. In de zes kerken die deze nacht open zijn worden verschillende aspecten van het thema “Stilte” belicht. De start van de wandeltocht is donderdagavond 29 maart om 23.00 uur in Spankeren. Mocht u de tocht te lang vinden, kunt u er ook voor kiezen om een stukje mee te lopen, of een gedeelte mee te rijden met de “bezemwagen”.

Nieuwsgierig geworden? Vorig jaar heeft Omroep Gelderland een korte reportage gemaakt van deze voettocht. Via deze link kunt u dit filmpje bekijken: 

omroep gelderland

Meer informatie bij Wytse Noordhof, 06-46808324 of noordhofwytse@gmail.com
Het totale programma met de tijden en kerken kunt u vanaf half februari vinden op deze website en op de facebookpagina Nachtwake-te-voet.