Het is alweer februari de sprokkel- of schrikkelmaand, die dit jaar de naam schikkelmaand eer aan doet. Eén dag langer mogen we van deze maand genieten. Februari is genoemd naar de Romeinse god Februus, de god van de onderwereld. Bij de Romeinen was februari de maand van grote reiniging en boetedoening.MEVE FEB

Tijdens de tweede MEVE Ontmoetingsmiddag van dit jaar mogen we genieten van het duo Tera en Gerrit Lueks uit Klein Dochteren. Het duo treedt voor ons op met gedichten, verhalen en zang, alles in de streektaal. Voor u, die niet alles zou kunnen volgen in deze streektaal is er ondertiteling. Na de pauze kan uit volle borst meegezongen worden.

U wordt van harte uitgenodigd op onze Ontmoetingsmiddag van woensdag 24 februari, aanvang 14.30 uur, in de Regenboogzaal van de Ontmoetingskerk.
Vanaf 14 uur is de zaal open.

Wees een keer onze gast op de MEVE Ontmoetingsmiddag in ons jubileumjaar!

 

MEVE bestuur