Volgende week zondag (6 november) is er weer een Open Podium Poëzie. Hieraan zullen verschillende dichters uit onze regio deelnemen. Ook een aantal dichters uit onze gemeente doet daaraan mee, o.a. Tineke van Middelkoop, Corrie van ’t Spijker, Dick Ottevanger, Dick Goedhart en Frans Ort.

De gedichten worden afgewisseld met muzikale improvisaties door Dick Goedhart. De vorige keer in het voorjaar was het een uitstekende middag met zeer verschillende gedichten en stijlen.

U bent daarom van harte uitgenodigd om volgende week erbij aanwezig te zijn. De middag wordt gehouden in de Kerk van Rozendaal aan de Kerklaan aldaar. Het begint om 14.30 uur, de kerk is open vanaf 14.00 uur.

Na de gedichten (dat gedeelte behelst ongeveer een uur) is er gelegenheid tot napraten onder het genoegen van een hapje en een drankje. Hopelijk tot ziens!