zalenNee, dit gaat niet over de herinrichting van de kerkzaal, waar ook hard over wordt nagedacht, maar over de inrichting van de kelder (downstairs) en over de toren. De kelder was hard aan een opknapbeurt toe en leden van de DPG groep (DPG staat voor Diverse Projecten Groep) hebben de vloerbedekking verwijderd en de ruimte opnieuw geschilderd. En met de nieuwe PVC vloerbedekking ziet het er als nieuw uit. Leden DPG bedankt!

De steiger die rond de vakantie wordt geplaatst is nodig om het voegwerk van de toren te herstellen. Deze werkzaamheden zullen tot in augustus worden uitgevoerd. Ook zal in dezelfde periode een aannemer van T-Mobile in de toren actief zijn om nieuwe apparatuur te plaatsen en nieuwe bekabeling aan te brengen.

kerkindesteigers

Namens De DPG groep (Gert Velsink, Marcel Teunissen, Sarel Bos, Henk de Lange, Cees Rijksen, Willy Eenink)
Stef Nieuwland