Inmiddels zijn we op weg naar Pinksteren. Opnieuw kunnen we aftellen naar een kerkelijke hoogtijdag.
Graag roep ik hiervoor, mede namens mijn collega, uw hulp in.

We zouden graag de Ontmoetingskerk een beetje “versieren” met passende symboliek. Daarom de oproep om thuis van wit papier “duiven” te vouwen. De origami duiven gaan we zaterdag vóór Pinksteren “laten vliegen” rondom orgel, tafel en studioteam.

De inleverdatum is:

vrijdagmorgen 29 mei a.s. van 09.00 – 12.00 uur

bij de drukkerij van de Ontmoetingskerk.  Afgeven kan bij Gert Velsink/Jaap Themmen.

U heeft dus nog even tijd. Eventueel kunnen enkele exemplaren ook nog, ná een telefoontje, worden opgehaald. Tel. 0575 567 778 ds. Quik. Frans Ort en ik hopen dat iedereen uit Spankeren, Laag Soeren, Dieren Ellecom en De Steeg hard aan het werk gaat: vouwt u mee dan zien we ze zondag 31 mei vliegen.

Ds. Frans Ort en ds. Joke Quik – Verweij

Voorbeeld van origami duiven:

Origami Duif Doc1 (1)-2

Tot slot: voor de jongsten onder ons is er nog een alternatief gevonden.
Met papierenbordjes kan je ook mooie kunst(=duif) maken. De foto laat meteen zien wat je moet doen: succes
https://yoo.rs/duif-knutselen-met-papieren-bordje-1551391182.html