In 2016 zong het projectkoor Dieren The Crucifixion van John Stainer op Palmzondag. Na de succesvolle uitvoeringen vroegen velen om een vervolg. We zijn dan ook in januari vol enthousiasme weer gestart onder leiding van Hans Schimmel.

In het kader van het Lutherjaar zingt het projectkoor dit keer Duitse koormuziek waarbij we ervaren hoe componisten als Bach, Mendelssohn en Brahms aan de slag zijn gegaan met teksten van Luther. Met name het lied ‘Aus tiefer Not schrei ich zu dir’ (Luthers bewerking van psalm 130) komt terug in vele varianten. Dit jaar doet ook strijkkwartet mee, speciaal voor deze gelegenheid samengesteld.

Benieuwd naar het resultaat? Noteer dan de uitvoering alvast in de agenda: palmzondag 9 april om 16.00 uur in de Ontmoetingskerk. Bij Klaas Pieter Plantinga kun je terecht voor meer informatie via e-mail kpenhetty@gmail.com of telefoon 0313-413501.