Op zondag 6 oktober helpen de kinderen van De Boomgaard Zuid mee aan een kerkdienst in de Ontmoetingskerk. Op die dag wordt de jaarlijkse ‘Scholendienst’ gehouden. Ieder jaar is een andere school aan de beurt, dit jaar De Boomgaard Zuid.

We nodigen jullie van harte uit om deze viering bij te wonen! Omdat er veel kinderen bij aanwezig zijn, wordt het een laagdrempelige dienst. Zo is er de lip-dub met daarin alle kinderen van school. De muziek wordt verzorgd door ons combo met ouders van school. Het thema is:

‘Groene held’

Dominee Quik zal voorgaan in de viering.
Het belooft een verrassende kerkdienst te worden.
Komen jullie ook? Iedereen is welkom: kinderen en ouders, maar natuurlijk ook opa’s, oma’s, vrienden en familie!
De dienst begint om 10:00 uur en is rond 11:00 uur afgelopen.

Hartelijk groet,
het team van De Boomgaard locatie Zuid