Op vrijdag 2 februari werd in de Kerkhorst in Spankeren door twaalf jeugdleden uit Dieren en Spankeren (als team SpankLaagSoedie Youth) meegespeeld aan het landelijke JOP/PKN spel Sirkelslag Young 2018. In totaal deden 565 teams uit heel Nederland hieraan mee. Onze jongens en meiden hebben hard gestreden om de winst. Het thema was “Onvoorwaardelijke liefde”.

De rode draad door de opdrachten was het welbekende verhaal van Ester, Mordechai, Haman en de keizer. Televisie presentator Klaas van Kruistum leidde de groepen door het verhaal en de avond.
Er moesten 7 opdrachten worden uitgevoerd en die waren niet misselijk. Naast enthousiasme, creativiteit, wat bijbel kennis was er ook veel doorzettingsvermogen en lef nodig om de opdrachten tot een goed einde te brengen. En dat die kanjers dat is gelukt is af te leiden uit het resultaat. Van de 565 teams zijn ze namelijk op de fantastische 8e plaats geëindigd.
Een geweldige prestatie!
We kijken terug op een zeer spannende en gezellige avond waarin veel is samengewerkt en van elkaar geleerd.