Zondag 27 september werd in de Ontmoetingskerk Dieren het begin van het kerkelijk jaar gevierd met de startzondag, met als thema: ‘het goede leven’. In en om de kerk kon men in kleine groepjes meedoen aan verschillende activiteiten, met tussendoor een viering. Op een plekje buiten kon je praten over: wat zou je doen met 1 miljoen? Wat zou u doen? Het resultaat van de gesprekken was dat je eigenlijk voor jezelf niet zoveel nodig hebt. Het grootste gedeelte van het geld ging naar mensen waarvan men vond dat die het harder nodig zouden hebben. Liefst een beetje dichtbij, in het dorp. Op een andere plek kon je een kaarsje aansteken voor iemand die het even niet zo goed had. Een andere activiteit was het Goede Leven tekenen en in de Gele zaal in de kerk konden we naar een mooi verhaal luisteren van Toon Tellegen. Over mooie en minder mooie herinneringen bewaren in een doosje. Het mooie van dit doosje was dat je het weer dicht kon doen… Op een bankje bij de zandbak bij Beverode mochten we een elfje – gedichtje met 11 woorden – maken. Zo hadden alle gemeenteleden, jong en oud(er) een mooie startzondag met elkaar. 

Twee elfjes die gemaakt zijn door Jet en Maya Elisabeth. Meer elfjes zijn te zien bij de foto’s.

Ik

heb familie

Lieve, leuke familie

Het leven delen met

Familie

(Maya Elisabeth, 8 jaar)

 

Genoeg

voor iedereen

Delen met elkaar

Niemand heeft te weinig

Samen

(Jet, 11 jaar)