Uitslag verkoop Colombiaanse empanada’s

 

Na lange tijd weer ècht in de kerk, deze zondag 30 januari. ‘We are coming home now’ zongen 7 van onze jongeren. We komen weer thuis. Met veel muziek en geluid. En met onze jongerenwerkster Jantine weer in ons midden. Wat goed om elkaar weer echt te ontmoeten!

Ook een beetje erbij waren jongeren van het project FPT in Colombia. Ergens in de afgelopen lockdown maakten ze via Zoom samen met onze jongeren empanada’s. Dit is een Colombiaanse lekkernij. Ze verdwenen rap in de vriezer. Tot deze ochtend. Als u bij de dienst was, kon u uw bod uitbrengen. Natuurlijk waren er meer biedingen dan empanada’s. De gelukkigen zijn:

  1. Teunissen, A. De Visser, fam. van Essen, A. Van Heerden, W. Nieuwland, fam. de Lange, R. Groenewold, I. van Heerden, W.J. Spohr, J. Boogaard, M. Korenhof, fam. Broeze, L. De Vries, A. De Coo, fam. Janssen, fam. Plantinga.

 

De empanada’s zijn diepgevroren bij deze mensen thuisgebracht, of dat gebeurt een dezer dagen nog. Als u bij aflevering nog niet heeft betaald, mag u uw bedrag overmaken naar NL75INGB0000962850 t.n.v. Diaconie Protestantse Kerkgemeenschap Dieren onder vermelding van ‘empanada-actie Colombia’.

 

En .. achter het net gevist? Probeer het zelf eens. De Colombiaanse jongeren leren u via dit filmpje hoe het moet.