Passieproject met uitvoering op Palmzondag 14 april 2019.

Het Projectkoor Dieren zingt ‘The Crucifixion’ van John Stainer.

In 2016 is, onder leiding van dirigent Hans Schimmel, het projectkoor Dieren van start gegaan. De eerste uitvoering, The Crucifixion van John Stainer, is op Palmzondag 2016 ten gehore gebracht. Zowel deelnemers als bezoekers waren enthousiast en een jaarlijkse traditie werd
geboren. In januari zijn we voor de 4e keer aan de slag gegaan met een projectkoor. Op veler verzoek staat nu opnieuw dit prachtige oratorium op het programma.

The Crucifixion is gecomponeerd in 1887. Het is een meditatie over het lijden van Christus. Het werk is geschreven voor twee solisten
(tenor en bas), koor (vierstemmig) en orgel, waarbij het de bedoeling is dat de Hymns (gezangen) in wisselzang door koor en gemeente gezongen worden. Het geheel staat onder leiding van Hans Schimmel (dirigent) en Marieke Schimmel-Van Voorst (organist/repetitor).
De uitvoering van dit oratorium zal plaatsvinden op zondag 14 april (Palmzondag) in de Ontmoetingskerk, Adm. Helfrichlaan 54 te
Dieren. Aanvangstijd is 16.00 uur.

De entree is kosteloos; wel wordt bij de uitgang een collecte gehouden ter bestrijding van de onkosten. Deze wordt van harte aanbevolen.
Iedereen is van harte uitgenodigd.