Update van aanwezigheid tijdens de eredienst 28-05-2021

Vooruitlopend op de daling van het aantal besmettingen en de mensen op de IC’s kunnen we de kerk vanaf 6 juni
openstellen voor 60 gemeenteleden. Nog steeds gelden alle maatregelen, dus opgeven is nodig. Dit kan via de
website www.pkndieren.nl. Mocht het niet lukken via de computer dan kunt u zich telefonisch opgeven op
donderdagavond van 19.00 – 21.00 uur; Vrijdag- en zaterdagmorgen van 10.00 – 12.00 uur.
Het telefoonnummer is: 06 57385198. Hartelijke groet, De werkgroep Vieren in Coronatijd (ViC).

 

Update 28-04-2021:

Goed nieuws! Vanaf zondag 2 mei kunnen er weer 30 gemeenteleden in de eredienst aanwezig zijn.

U kunt zich hiervoor opgeven via deze website. U gaat naar het kopje kerkdienst en dan naar reserveren. U komt vervolgens bij de kalender waar u zich voor de eerstkomende zondag kan opgeven (tot uiterlijk zaterdagmorgen 12.00 uur). U krijgt 2 mogelijkheden te zien. Een vakje voor medewerkers en eentje voor gemeenteleden. Wanneer de aanmelding gelukt is krijgt u een automatische bevestiging. Let op: dit kan in de SPAM terecht komen! Mocht de teller bij de gemeenteleden op 0 staan, dan zijn er helaas geen plaatsen meer beschikbaar. Wij vragen u dringend om u NIET als medewerker op te geven als u die zondag niet meewerkt in de dienst.

Wanneer u zich opgeeft via de computer dient u een emailadres en telefoonnummer in te voeren.
Mocht het niet lukken via de computer dan kunt u zich telefonisch opgeven op donderdagavond van 19.00 – 21.00 uur; Vrijdag- en zaterdagmorgen van 10.00 – 12.00 uur. Het telefoonnummer is: 06 57385198

Mocht u onverhoopt toch niet kunnen komen, dan kunt u zich tot zondagmorgen 08.30 uur afmelden op reserveringkerkdienst@pkndieren.nl. Dit emailadres kunt u eventueel ook gebruiken als u geen eigen emailadres heeft.

Uiteraard gelden de algemene coronaregels van de 1,5 meter, een neus-mondkapje en handen ontsmetten. En thuis blijven bij corona gerelateerde klachten.

Met vriendelijke groeten,
De commissie Vieren in Coronatijd (ViC),
Stef Nieuwland, Rita Pol, Zwanet van Lenthe en Rini van Dijkhuizen