Mis je de ontmoeting in de kerk ook zo? Zou je wel weer een keer af willen spreken met een groepje mensen? Wandel dan mee met Anne en Jolanda!

Woensdagmiddag 2 december a.s. gaan we wandelen (in Kerknieuws staat nog 18 november, maar dat is uitgesteld vanwege de strengere coronamaatregelen). We wandelen ca.10 km. Er kunnen maximaal 8 mensen mee. We starten om half 2. Uiteraard alles met inachtneming van de maatregelen van het RIVM en ervan uitgaande dat we dan met een groep buiten mogen zijn.

Waar we gaan wandelen, dat hoor je na je aanmelding. Iedereen is welkom, jong, oud, man, vrouw.

Kun je op 2 december niet, maar wil je een andere keer wel mee wandelen? Geef dat dan ook aan. Als er genoeg animo is, gaan we het misschien vaker organiseren.

Anne van Buiten, annevanbuiten@hotmail.com, 0313-420052
Jolanda Buitenhek, jol.buit@planet.nl, 0313-414128.