De filmfabriek is: voor jongeren een avondje film met diepte voor de ‘echte’ filmliefhebber. In meer films dan velen voor mogelijk houden zit de Bijbel verstopt. Soms maakt het de film eenvoudiger te begrijpen, soms juist niet. In de filmfabriek staat de film en zijn verhaal centraal. We kijken de hele film, we eten ervoor iets en we praten ook nog na. Een echt avondje uit waar je ook nog iets van opsteekt

Zondagavond 22 oktober draaien we de film ‘Welcome’. Bilal, een Koerdische jongen van 17, heeft een lange tocht afgelegd door het Midden Oosten en Europa om bij zijn vriendin in Engeland te zijn. Zijn reis komt tot een abrupt einde wanneer hij aankomt bij de Franse kant van het kanaal. Hij besluit het kanaal over te zwemmen en gaat naar het plaatselijke zwembad om te trainen. Hier ontmoet hij Simon, een zweminstructeur die midden in een scheiding ligt. Om indruk te maken op zijn vrouw en haar terug te winnen besluit Simon Bilal koste wat kost te helpen.

De andere filmfabriekavonden zijn op: 7 december, 18 februari en 12 april.

Plaats: Ontmoetingskerk
Tijd: 22 oktober, 17:30 u
Info: Ellen Bollen (bolwei@xs4all.nl), Ivo Janssens (ivo_janssens@yahoo.nl) of Rini Dijkhuizen (rinivand@hotmail.com).