Op zondag 24 September om 16:00 uur verzorgt Oleg Lysenko een benefietconcert voor zijn thuisland Oekraïne in de dorpskerk in Spankeren.

Hij speelt samen met zijn twee zoons en met leerlingen die bij hem les volgen. Zij spelen Oekraïense muziek op de bayan (knopaccordeon). Alhoewel Oleg inmiddels al ruim de helft van zijn leven in Nederland woont is hij geboren en getogen in de Oekraïense regio Poltava en opgeleid als bayanist aan het conservatorium van Kyiv.

De toegang is gratis, de gehele opbrengst van donaties gaat naar een goed uitgeruste tweedehands ambulance. Tot nu toe heeft Oleg, met bijna honderd concerten, al twee ambulances naar Oekraïne kunnen sturen.

Doneren kan met de QR code, via de https://www.gofundme.com/f/ambulance-voor-oekraine of via de rekening van de diaconie met vermelding ‘benfietconcert’ NL 75 INGB 0000 9628 50