In navolging op al eerdere buitenlandreizen door jongeren vanuit onze gemeente, is er opnieuw buitenlandreis in de planning. Volgend jaar april gaat er een groep jongeren een week naar Roemenië. Zij gaan daar naar een project waar kansarme jongeren worden begeleid bij het opbouwen van een nieuwe toekomst. Het project, Timulazu genaamd, bevat ook een camping en wat huur-appartementen. Het project is een van de projecten gesteund door Ibo-Nederland . Er gaan 9 jongeren uit onze gemeente naar toe, samen met 4 volwassenen.  Voor hun reis hebben ze geld nodig. Op zondagmorgen verkochten zij cake  bij de koffie, Verder is er een oliebollenactie op handen, mis het niet!

Hieronder stellen de jongeren het project voor:

Wij zijn een groep jongeren van pkn Dieren die vrijwilligerswerk willen gaan doen in Roemenië. Om dit waar te kunnen maken hebben wij uw hulp nodig! We hebben namelijk geld nodig om onder andere onze reis te financieren. In Roemenië zullen wij gaan helpen bij stichting Timulazu. Stichting Timulazu helpt jongeren die net uit de jeugdzorg komen en hulp nodig hebben bij het op zichzelf gaan wonen. Wij zijn bijvoorbeeld van plan om de eetzaal op te gaan knappen zodat hier weer volop in geleefd kan gaan worden. Om zo veel mogelijk geld in te zamelen zullen wij verschillende acties organiseren. Maar u kunt ons natuurlijk ook altijd een gift geven via onze speciale rekening op go fund me. Dat kan via de volgende link: doneren buitenlandreis Timulazu   .

Wij hopen u snel te zien tijdens een van onze acties!

Groetjes van het hele team