Dierense jongeren steken handen uit de mouwen voor Roemeense jongeren

Wij zijn een groep jongeren van PKN Dieren die vrijwilligerswerk willen gaan doen in Roemenië. In de meivakantie 2020 zullen wij er gaan helpen bij stichting Timulazu. Stichting Timulazu helpt jongeren die net uit de jeugdzorg komen en hulp nodig hebben bij het op
zichzelf gaan wonen. Wij zijn bijvoorbeeld van plan om de eetzaal op te gaan knappen zodat hier weer volop in geleefd kan gaan worden. Behalve onze handen en inzet is er ook geld nodig om dit waar te kunnen maken.

Oliebollen
Op 30 december gaan we 4000 oliebollen bakken. Ook voor u. Deze kunt u kopen voor 6 euro per zak, hier zitten er 10 in met of zonder. Deze zakken worden dan naar u toe gebracht of als u zin heeft in een wandeling kunt u ze komen ophalen op Breukinklaan 3. U kunt deze bestellen via de jongeren in de kerk of het volgende mailadres: roemeniereis2020@gmail.com

Cake bij de koffie
Wij verkopen lekkere zelfgebakken cake na de dienst op 22 december en de top2000 dienst. In 2020 zijn wij er weer met andere acties!

 

Fijne kerstdagen namens:
Diede, Evelien, Floortje, Floris, Niels, Twan, Fabian, Marieke, Bram, Ellen, Lejon, Tinus en Jantine

Wilt u er meer over weten of alvast een donatie doen dat kan :

kijk op:  https://timulazu.com/

of doneer op:    gofundme Roemenie